Oregano drcené 25g

Koření Oregano se v kuchyni používá na pizzu, na těstoviny, špagety a do salátů, velmi chutná je na skopovém a telecím mase, můžeme jím okořenit karbanátky, sekanou nebo ji přidat k masu dušenému na zelenině | koreni-bylinky.cz

30,00 Kč
Dodání do 2-4 dnů
Počet
Přidat na seznam přání
SKLADEM

  Jak Vám doručíme zboží

- Způsoby a ceny dopravy.

  Jak můžete zaplatit

- Možnosti bezpečné platby

  Kde můžete osobně nakoupit

- Naše prodejní a výstavní akce

  Zásady vrácení

- Možnosti vrácení zboží a odstoupení od smlouvy.

Oregano drcené 25g

Oregano se v kuchyni používá na pizzu, na těstoviny, špagety a do salátů, velmi chutná je na skopovém a telecím mase, můžeme jím okořenit karbanátky, sekanou nebo ji přidat k masu dušenému na zelenině. Je vhodná k tučnějším jídlům, která pomáhá trávit a zvýrazňuje jejich chuť. Hodně se používá do italských, španělských a mexických jídel. Hodí se pro svou určitou podobnost ve vůni a chuti všude tam, kam se dává majoránka, s níž je i příbuzná. V Itálii se přidává do sekaného masa, na špagety, nelze si bez ní představit italskou pizzu a patří i do rizota. V Mexiku tvoří součást koření "chilli", což je směs různých druhů pálivých papriček a vonných bylin. Bez oregana nelze připravit výtečné mexické jídlo "chilli concarne". Do jídel se přidává sušená, čerstvá dobromysl se používá málo.Lidový název: dobromyls, červená lebeda, nebo také saský balzám.

Účinky:  Oregano má antiseptické účinky, usnadňuje odkašlávání, zvyšuje vyměšování žluči, používá se na obklady a osvěžující koupele.

Země původu: (dle dodávky) Turecko, Řecko, Itálie.

koření od ferdy-koření do kuchyně i na gril

Koření Luban
me026
20 ks

Parametry

Typ balení
PE sáček vakuově uzavřený
Prodejní jednotka
ks
Specifikace koření
Jednodruhové koření

Specifické reference

ean13
8594187221546
Komentáře (0)

16 dalších produktů ve stejné kategorii: